kinowar.com

7 найкращих ролей Александра Скашґорда

Найкращі ролі Александра Скашґорда у серіалах та фільмах

Син видатного шведського актора Стеллана Скашґорда, Александр не міг не займатися кіно. Три його брати також стали акторами, а першу роль він отримав у віці восьми років. Починав зніматися Александр у рідній Швеції, а пізніше потрапив до Голлівуду. Тепер він затребуваний де завгодно, і в Європі, і в США.

Згадаємо сьогодні сім його найцікавіших проектів. До речі, більшість з них – це саме серіали, а не фільми (5 із 7). Коли б Скашґорд не приєднався до проекту, від самого початку чи в більш пізні сезони, він додає йому потужності.

Отже, kinowar.com представляє 7 найкращих ролей Александра Скашґорда.

Покоління вбивць (Generation Kill) 2008

Найкращі ролі Александра Скашґорда серіал

Александр Скашґорд у головній ролі у мінісеріалі про війну в Іраку. Шоу знято за книгою, що в свою чергу базується на матеріалах журналіста «Rolling Stone» Евана Райта. Спостерігаючи за першими днями проникнення в країну з території Кувейту автор відзначав помилки в плануванні, непрофесійне командування і збої в постачанні військових частин здавалося б, надпотужної армії США.

Матеріали швидко набули голосного розголосу, а шоу закріпило цю проблематику в історії (адже воєнна історія багатьма людьми вивчається саме через фільми та серіали).

 

Варяг (The Northman) 2022

Найкращі ролі Александра Скашґорда фільм

Новий фільм майстра незалежного кіно Роберта Еггерса, де Скашґорд постає у всій своїй величній фізичній формі. Історія за скандинавськими міфами, на базі яких пізніше Шекспір побудував свого “Гамлета”, відрізняється від британської класики більш похмурим настроєм та більш кривавим стилем помсти.

Компанію Скашґорду склали Аня Тейлор-Джой, Ітан Гоук, Ніколь Кідман, Віллем Дефо, Б’єрк та рідний брат Білл Скашґорд.

 

Спадщина (Succession) 2018–…

Найкращі ролі Александра Скашґорда серіал

Скашґорд приєднався до серіалу у третьому сезоні і відразу здійняв хвилі навколо свого персонажу. Боротьба між спадкоємцями медіа-імперії жорстокого та не завжди справедливого батька продовжується. Усі діти плетуть інтриги, переймаються тільки власними проблемами та образами, але тепер найбільша загроза їх спадщині надходить зовні – це скандинавський молодий мільярдер, якого нібито нічого у цьому житті вже не цікавить та по-справжньому не драйвить, але менш із тим, саме він робить власнику компанії пропозицію, від якої неможливо відмовитись.

 

Справжня кров (True Blood) 2008–2014

Найкращі ролі Александра Скашґорда серіал

Мабуть, саме з цього серіалу почалося сходження Александра до Олімпу індустрії – широка аудиторія вперше побачила актора у цьому шоу про сучасних вампірів. Після винаходу штучної крові вампіри відмовились від того, щоб пити кров живих людей і стали звичайними громадянами. Втім, далеко не всі люди стали дружньо їх сприймати. Але головній героїні (Анна Паквін) ці кліше не до вподоби – вона продовжує позитивно ставитись до вампірів, навіть коли на них падає підозра у скоєнні жорстоких вбивств у маленькому містечку Луізіани.

 

Маленька барабанщиця (The Little Drummer Girl) 2018

Найкращі ролі Александра Скашґорда серіал

Шпигунський серіал за книгою майстра жанру Джона Ле Карре. Наприкінці 70-х Моссад вербує молоду талановиту англійську акторку (Флоренс Пью) та закидує її до палестинських терористів. Ці терористи планують теракти у Європі. Запобігти новим жертвам та залишитися живою – складна місія, у якій героїні допомагає персонаж Скашґорда.

Окрім них у мінісеріалі також задіяні Майкл Шеннон та Чарльз Денс.

 

Меланхолія (Melancholia) 2011

Найкращі ролі Александра Скашґорда фільм

Батько Александра знявся у п’яти фільмах Ларса фон Трієра. Доробок сина у цьому напрямку куди менший (принаймні поки що), але до фільму “Меланхолія” він долучився. Саме таку назву має комета, яка незабаром знищить Землю. І саме у стан меланхолії впадає одна з сестер, яку грає Кірстен Данст. Нещодавнє весілля з персонажем Скашґорда її не тішить, а тому коли всі перебувають у стані паніки під час наближення комети до Землі, вона не переживає з цього приводу.

 

Велика маленька брехня (Big Little Lies) 2017–2019

Найкращі ролі Александра Скашґорда серіал

Чудовий психологічний мінісеріал (технічно він був подовжений на другий сезон, але то вже було зайвим). У центрі розповіді декілька багатих жінок, у яких багато проблем в сім’ї. Коханці, важкі відносини з дітьми, домашнє насильство, нереалізованість, комплекси та темні секрети минулого. Скашґорд грає чоловіка Ніколь Кідман, і він ситуацію з цими проблемами не полегшує.

Кожної серії розповідь повертається до вбивства у місцевій школі. Поліція шукає винних, але до певного момента незрозуміло навіть, кого саме вбили. Історія по колу повертається до подій тієї ночі, і нам поступово відкривається повна картина причин злочину.

Читайте також:

Найкращі ролі Джонні Деппа

Найкращі ролі Карла Урбана

Найкращі ролі Кріса Гемсворта

Найкращі ролі Кілліана Мерфі

Найкращі ролі Едрієна Броуді

Найкращі ролі Джуда Лоу

Найкращі ролі Денієла Крейґа

Найкращі (та найгірші) фільми Ідріса Ельби

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі