kinowar.com

Будівельний матеріал для шкіри: чому вона потребує церамідів

 29.09.2022  Новини

Будівельний матеріал для шкіри: чому вона потребує церамідів

rXCCx8Qqri51216hifgr6C_vJ5ELad9kFEh3IJSX-S09-z-U1WFQu-5wWYaoVB_xF0MwolafuYVrJskfp8Uoi6bIt612QdwvrNB-Z_P2qFiE5ak1F2HlU9KOUAFFGrFt4hCmO53xG_qhJUdu0WViM7iHSphY33NaSIeRmZufXPB984PFW8hqtRQQYpy6

До 50 % захисного бар’єру шкіри складають цераміди. Зовнішній вигляд, стан і чутливість шкіри до агресивних чинників довкілля безпосередньо залежать від них. Що ж таке цераміди? Чому з часом шкірі починає їх бракувати? Яку функцію вони виконують у косметичних продуктах?

Цераміди уповільнюють старіння

Цераміди — це своєрідний будівельний матеріал найвищого — рогового — шару шкіри та гідроліпідної мантії. «Клей», який скріплює клітини, підтримує природний захист проти зовнішніх подразників і допомагає утримувати вологу. Завдяки йому шкіра залишається наповненою, рівною та сяйливою.

Брак церамідів послаблює функції захисного бар’єру і підвищує вразливість шкіри перед агресивним впливом довкілля. Волога починає безперешкодно та активно випаровуватися. Шкіра стає сухою, стягнутою, подразненою і чутливою. Можуть з’явитися почервоніння, мікротріщини, екзема і навіть акне.

Цераміди виробляються у шкірі природним чином, але з часом цей процес уповільнюється. У більшості жінок після 35 років кількість ліпідів знижується через падіння рівня естрогену. Як наслідок, шкіра втрачає еластичність, а навколо очей і на чолі утворюються заломи. Ось тут на допомогу і приходить косметика із церамідами для зволоження та відновлення.

C_CS8ZlF-BZGksaelktml3SebQiQaXuCXI81BcDNYy0hAjxATLZwXuqGNq97_TtZOu8Hx264GxyyfEx0IBorH8MwdcE9BO0IYnXcsTaF0idQCZ7qCS1jEcMJjYpGSUV6zfijPjBartGr_LwiJrRHEQhf-rbgIH4UVlovSRxtTEYzWfcSwTk8nCv-jqp8

Необхідність застосування церамідів у косметиці

Головні ознаки, які дають змогу визначити, що шкіра обличчя і тіла гостро потребує догляду на основі церамідів:

 • тьмяність, зневоднення, втрата тонусу;
 • нерівний рельєф, часті реакції на зовнішні подразники;
 • порушення гідроліпідного балансу, виражені зморшки.

Навіть якщо ви знайшли якісь окремі ознаки зі списку, варто замислитися. Чим менше порушені функції захисного бар’єру, тим простіше його відновлювати і зміцнювати. Найпопулярніша косметика з церамідами сьогодні — це дерматокосметичний бренд CeraVe на https://eva.ua/ua/brnd-179486/.

Цераміди у засобах для догляду заповнюють нестачу ліпідів у верхніх шарах шкіри, повертають гідроліпідній мантії цілісність, посилюють захист проти агресивних зовнішніх чинників, утримують вологу всередині клітин, зберігають гладку текстуру шкіри.

C3Z9nTc6EPoxOIoyHu1nHC1TtQlfyY6HddWl2Jm3FNmmD2pqhLFPt4WxAdqjM4tQI7JFEttfHKlfPEvanLtS13Kluilhq0kTrDTaHptj-ene-gGjsBoK3TIniDhrIiSMlN79637RdjiPKRLjnasnh5caQmA_uEzRm2f56Q3qzkGqur4wjPOfKg9_n7fi

Бестселери CeraVe з церамідами

Усі засоби бренду містять унікальну комбінацію з 3-х необхідних церамідів (1, 3, 6-2), які відновлюють природний церамідний баланс, борються з сухістю шкіри і зменшують втрату вологи за рахунок зміцнення захисного бар’єру. Окрім того, продукти містять й інші допоміжні ліпіди, такі як холестерол і фітосфінгозин.

1. Зволожувальний крем CeraVe для дуже сухої шкіри. Цераміди відновлюють гідроліпідну мантію шкіри і зміцнюють захисний бар’єр. Гліцерин пом’якшує шкіру і притягує воду. Гіалуронова кислота забезпечує інтенсивне і тривале зволоження.

За що цінують споживачі:

 • насичена нежирна текстура, яка забезпечує тривале зволоження;
 • гіпоалергенність, у складі немає ароматизаторів;
 • без комедогенного ефекту, не закупорює пори.

2. Зволожувальний лосьйон CeraVe для дуже сухої шкіри. Гіалуронова кислота і гліцерин сприяють тривалому зволоженню. Цераміди та інші ліпіди відновлюють захисні функції шкіри та запобігають втраті вологи.

За що цінують споживачі:

 • активне тривале зволоження, шовковистість і м’якість шкіри;
 • приємні відчуття під час використання;
 • ніжна легка консистенція, завдяки якій засіб швидко всотується.

3. Інтенсивно очищувальний гель CeraVe для нормальної та жирної шкіри. Цераміди сприяють відновленню захисного бар’єру. Ніацинамід заспокоює шкіру та дарує відчуття комфорту. Гіалуронова кислота інтенсивно зволожує.

За що цінують споживачі:

 • ретельне очищення без порушення гідроліпідного балансу;
 • об’ємна піна, яка м’яко очищає без відчуття сухості;
 • некомедогенність.

4. Зволожувальний очищувальний крем-гель CeraVe для нормальної і сухої шкіри. Це м’який засіб без утворення піни, який дбайливо очищає. Гіалуронова кислота і гліцерин відповідають за тривале інтенсивне зволоження і збереження вологи у клітинах.

За що цінують споживачі:

 • ніжне очищення без піни, без порушення захисного бар’єру шкіри;
 • приємне зволоження, зменшення чутливості;
 • без ароматизаторів у складі.

Окрім зволожувального догляду за обличчям і тілом у лінійці CeraVe є креми для рук і ніг, для зони навколо очей, для грубої або схильної до жирності шкіри. В асортименті бренду можна легко підібрати засоби для будь-яких потреб!

Комментарии

Comments are closed.