kinowar.com

Через страйк акторів Венеційський фестиваль скасував фільм-відкриття із Зендеєю

 22.07.2023  Новини

Ювілейний 80-й Венеційський кінофестиваль мав відкритися 30 серпня фільмом «Челленджери» («Претенденти») від титулованого режисера Луки Гуаданьїно. Та наразі показ скасовано.

«Челленджери» – це спортивно-романтична мелодрама, котра розповідає про заплутані сексуальні стосунки двох професійних тенісистів і дружини одного з них. За сюжетом дружина і за сумісництвом тренер знаменитого тенісиста, який переживає серію програшів, записує його на змагання Challenger, і там вони дізнаються, що чоловік змагатиметься з її колишнім коханцем.

Головні ролі виконали Зендея, Майк Файст (ремейк «Вестсайдської історії») і Джош О’Коннор (серіал «Корона», фільми «Емма», «Земля божа»). Проте через страйк акторів, що наразі триває у Голлівуді (паралельно зі страйком сценаристів), зірки не зможуть відвідати прем’єру у Венеції і пройтись червоною доріжкою. Саме через це організатори заходу і скасували показ.

Замість «Челленджерів» відкривати 80-й кінофорум у Венеції буде італійська історико-біографічна воєнна драма «Командир» режисера Эдоардо Де Ангеліса. Це історія італійського морського командира Сальваторе Тодаро (актор П’єрфранческо Фавіно), котрий, ризикуючи своїм життям і життями своїх солдатів, реалізував місію з порятунку 26 бельгійців у розпал Другої світової війни.

Щодо «Челленджерів», після прем’єри у Венеції вони мали вийти 15 вересня в американський і далі у світовий прокат. Проте знов-таки через страйк і неможливість зірок брати участь у промо-кампанії реліз перенесли аж на 26 квітня 2024 року.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.