kinowar.com

Це не смішно, це армія: вийшов тизер документального фільму «Нам своє робить» про військовий гумор

На YouTube-каналі об’єднання кінематографістів Вавилон’13 з’явився тизер майбутнього фільму виробництва студії DocNoteFilms, присвяченого гумору в воєнному побуті. 

«Нам своє робить» – це документальний фільм студії DocNoteFilms за участі об’єднання Вавилон’13

«Нам своє робить» – це документальний фільм студії DocNoteFilms за участі об’єднання Вавилон’13, що досліджує військовий гумор та стійкість. Через 3 теми – воєнний побут, «паперова» армія та бойові курйози – глядачі зможуть побачити, як українці жартують, аби лишатися собою та продовжувати боротьбу з ворогом. Героями стрічки стали українські військові з 17-ої окремої танкової бригади, медичної служби Інтернаціонального легіону, Групи Тора та Групи Молота.

Фільм можна буде переглянути на YouTube-каналі Вавилон’13 у середині травня. Також стрічка вийде на Суспільному телебаченні.

Творці проєкту прагнуть розповісти про гумор, впертість та відданість українських військових, які, роблячи найнеймовірніше, продовжують залишатися звичайними людьми. 

«Нам своє робить» документальний фільм студії DocNoteFilms Вавилон’13

Оператор-постановник Павло Липа розповідає: 

«Тема гумору на війні наразі практично відсутня в українському документальному кіно. Але, багато знімаючи та спілкуючись з військовими на фронті та в тилу, ми завжди бачили одне – як тільки лід першого знайомства скресає, жарти та курйозна бувальщина починають литися рікою. Тому ми взялися через документальне кіно дослідити цей феномен, намагалися розгадати, як бійці пристосувалися до реалій Великої війни через різноманітні приколи, сарказм, стьоб та сатиру».

Зйомки «Нам своє робить» відбувалися минулої осені та зими у Києві, Сумській, Харківській, Донецькій та Запорізькій областях. Крім того, у стрічці використані відеоматеріали, надані самими військовими.

Проєкт створено за підтримки Українського Ветеранського Фонду.

Стежте за новинами фільму на сторінці DocNoteFilms у Facebook та чекайте «Нам своє робить» онлайн уже цього травня.

«Нам своє робить» документальний фільм студії DocNoteFilms Вавилон’13

Довідка:

Виробництво: студія DocNoteFilms за участі об’єднання Вавилон13.

Режисер: Костянтин Кляцкін

Оператор-постановник: Павло Липа

Продюсер: Сергій Малярчук

Звукорежисер: Василь Явтушенко

Композитор: Роман Вишневський

Монтаж: Павло Липа / Костянтин Кляцкін

Про DocNoteFilms:

Ми – група професіоналів, майже бойових побратимів, які вирішили знімати сучасні українські реалії максимально чесно та відверто. Починаючи свій документальний шлях у 2013 році в рамках проєкту BABYLON’13, ми фіксуємо зародження громадянського суспільства в Україні, завжди знаходячись у вирі історії, та максимально рефлексуємо на події та людей, що нас оточують.

У нашому творчому доробку – короткометражні документальні фільми про Майдан та війну на сході України, повнометражні документальні фільми «Крим, як це було», «Крихка свобода», «Поліські Тенета», короткометражна стрічка «Тюрма на Стрийській», документальні серіали «Крутий Заміс» і «Мистецтво в країні війни» та інші.

Читайте також:

Найкращі українські фільми 2023 року

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі