kinowar.com

Хто з братів Скашґордів зіграє лиходія у новому «Супермені»

 27.06.2023  Новини

The Hollywood Reporter пише, що одразу двоє братів Скашґордів, Александер і Білл, претендують на роль антагоніста Лекса Лютора у майбутньому фільмі «Супермен: Спадок».

Останніми виконавцями цієї ролі на великому екрані були Кевін Спейсі («Повернення Супермена») і Джессі Айзенберг («Бетмен проти Супермена»).

Нагадаємо, що спершу планувалося виробництво стрічки «Людина зі сталі 2» і повернення до ролі Супермена актора Генрі Кавілла. Проте новий голова студії DC Джеймс Ганн вирішив перезапустити франшизу і анонсував проєкт «Супермен: Спадок» про молодість Кларка Кента і ранні роки його перебування на Землі (хоча насправді назва звучить так, ніби йтиметься не про Кларка, а про іншого Супермена, що стане послідовником Кал-Ела і новим захисником Метрополіса).

Роль нового Супермена може дістатися Ніколасу Голту. Власне, подейкують, що актори на ролі протагоніста й антагоніста будуть затверджені вже цього тижня, тож дуже скоро дізнаємося, який саме з двох шведських братів-красенів зобразить поганця Лютора… Джеймс Ганн особисто виступає сценаристом і постановником «Спадку». Реліз намічено на 11 липня 2025 року.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.