kinowar.com

Кіноальманах «Війна очима тварин» поповнився «Підводною пригодою»

В Києві завершились зйомки ще однієї новели кіноальманаху «Війна очима тварин», до створення якого вже доєднався голлівудський актор Шон Пенн, а також такі українські митці, як Мирослав Слабошпицький, Андрій Лідаговський, Олексій Мамедов та інші.

Кіноальманах «Війна очима тварин» Підводна пригода

Автором нової новели кіноальманаху під назвою «Підводна пригода» став молодий режисер Святослав Костюк і в цей раз сюжет занурить глядачів у морський світ. Зйомки фільму проходили в київському океанаріумі «Морська казка», який щодня приймає маленьких і дорослих відвідувачів і під час війни.

Кіноальманах «Війна очима тварин» Підводна пригода

За сюжетом маленька відважна рибка Апельсинка відправляється у велике підводне місто, щоб
врятувати кращого друга Колючку, на шляху до якого на неї чекають пригоди й небезпечні сутички з хижими акулами та підступними муренами.

«Рибки – це тварини, яких дуже люблять діти – розповідає автор новели Святослав Костюк – і завдяки їх красі та своїй фантазії можна створити цілий світ, який допоможе відмежуватись від тих страшних реалій, що відбуваються. Коли йдеться про війну, важко уявити хеппі енд у класичному розумінні, адже поняття «щастя» і «війна» несумісні, але добро і людяність на такому тлі проявляються значно яскравіше».

Сміливій Апельсинці за сюжетом доведеться об’єднатися з друзями водяного королівства , щоб
врятувати місто і тих, хто «понад усе».

Кіноальманах «Війна очима тварин» Підводна пригода

«Знімати риб – це як заговорювати стихію. Бо на інших тварин можна хоч якось впливати, принаймні встановити зоровий контакт. Але не з рибами. Це все одно, що нав’язувати волю океану і це дуже ризиковано, – поділився оператор-постановник Володимир Іванов. – Але задача цього фільму про війну та її жахи й несправедливість – викликати у глядача естетичний шок, тому ризик виправданий».

Крім рибок у центрі історії звичайна українська родина – мама з двома діточками – і роль мами виконала українсько-французька актриса Ольга Коротяєва. «Я не звикла до повітряних тривог – у Франції їх немає – але коли я тут спустилась у бомбосховище, я була там одна, бо українці вже настільки адаптувались до страшної реальності війни, що продовжують жити, не зважаючи на небезпеку, – розповідає Ольга Коротяєва. – Але це жахливо, діти не мають страждати, люди не мають гинути від вибухів війни – тому треба розповідати, ні, кричати, щоб увесь світ знав про те, що зараз переживають українці».

Нагадаємо, що героями кіноальманаху «Війна очима тварин» вже стали вовк, корова, білий кролик і орел, а зйомки відбувались в Україні та США.

«Коли щоденно тривають обстріли й лунають тривоги, саме тварини допомагають нашим дітям переключитись від страшних реалій, – зазначив автор ідеї і продюсер кіноальманаху «Війна очима тварин» Олег Кохан. – Невинні жертви війни рятують один одного від знищення – емоційного і морального – а нам з вами потрібно врятувати їх дитинство і дати надію на майбутнє».

Робота над кіноальманахом «Війна очима тварин» кінокомпанії SOTA Cinema Group та Kleos Art
розпочали у 2022 році, перший трейлер був презентований на Берлінському кінофестивалі, а на
минулорічному Каннському МКФ до створення кіноальманаху доєднався актор Шон Пенн і це вперше в історії вітчизняного кіно, коли двічі оскароносний актор бере участь в українському кінопроекті.

Кіноальманах «Війна очима тварин» Підводна пригода

Світова прем’єра кіноальманаху «Війна очима тварин» запланована вже в цьому році в рамках
авторитетного кінофестивалю, після чого його побачать глядачі. А партнерами проекту виступають «Агенство США з міжнародного розвитку» (USAID) та соціальна ініціатива Save Pets of Ukraine, яка від початку повномасштабного вторгнення опікується тваринами, що постраждали від війни.

Читайте також:

Найкращі українські фільми про війну з росією

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі