kinowar.com

Коли вийде «Шрек 5»

 09.11.2023  Новини

П’ята частина улюбленої анімаційної франшизи про доброго зеленого людожера з’явиться на екранах у 2025 році. Про це написало видання ComicBook.

Інформація не є офіційною. Реліз помилково з’явився на сторінці працівниці NBCUniversal у LinkedIn. Згодом його видалили, і витік інформації студія коментувати не стала. Тож офіційного анонса немає, проте вочевидь, нового «Шрека» можна чекати наприкінці 2025-го, можливо на різдвяні свята, або навіть раніше, у травні чи влітку, якщо це буде літній реліз.

Раніше голова анімаційної студії Illumination Кріс Меледандрі заявив, що має намір повернути голоси головних виконавців, зокрема Майка Маєрса (Шрек), Кемерон Діас (принцеса Фіона) та Едді Мерфі (віслюк). Кіт у чоботях у виконанні Антоніо Бандераса, як відомо, отримав власну франшизу-спін-оф.

Нагадаємо, що востаннє «Шрек» вийшов на екрани у травні 2010 року. Це була четверта і типу заключна частина під назвою «Шрек назавжди». Загалом чотири фільми про кумедного огра зібрали в прокаті 3 мільярди доларів.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.