kinowar.com

Страйк голлівудських акторів офіційно завершено

 09.11.2023  Новини

9 листопада завершився страйк американських акторів, котрий тривав від 14 липня і заморозив практично все кіновиробництво. Як пишуть видання Variety і Deadline, акторській Гільдії нарешті вдалося домовитися з Альянсом продюсерів по всіх пунктах.

Студії і стрім-сервіси нарешті погодились вдовольнити вимоги страйкарів. Вони уклали з акторською профспілкою новий договір вартістю один мільярд доларів строком до 2026 року. Згідно з новим контрактом буде збільшено мінімальну заробітну плату, запроваджено бонусні виплати за стрімінгові покази фільмів і серіалів, а також гарантується захист акторів від штучного інтелекту, тобто використання цифрових двійників допускається лише за згодою і за умови виплати компенсації.

Також студії практично одразу повідомили про відновлення зйомок заморожених проєктів. На знімальні майданчики повернуться актори «Венома 3», «Дедпула 3», «Бітлджюса 2», «Гладіатора 2» і багатьох інших фільмів, робота над якими через страйк була перервана. Вже на початку 2024 року розпочнуться зйомки таких амбітних проєктів, як «Трон: Арес», «Майнкрафт», «Супермен: Спадок».

Пікети тривали 118 днів. Це був найбільший акторський страйк за всю історію Голлівуда.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.