kinowar.com

Шерон Стоун відверто розповіла про домагання керівника студії Sony

 09.11.2023  Новини

У подкасті Let’s Talk Off Camera актриса розповіла про неприємний інцидент, що стався з нею у 1980-х роках в офісі кіностудії Sony Pictures.

За словами Шерон Стоун, тодішній керівник компанії (тобто один з управлінців, ім’я котрого акторка не назвала) запросив її до кабінету і довго закидав компліментами: «Він ходив по офісу і казав «О, то це правда, що про тебе говорять. Ти справді неймовірна. Така красива, така розумна, таке волосся шикарне…». А потім підійшов упритул і сунув свій пеніс просто мені в обличчя».

Стоун додала, що від того несподіваного жесту в неї почалася істерика. Вона почала і плакати, і реготати одночасно. Продюсер зніяковів, вийшов і наказав секретарці випровадити актрису. Тоді Шерон про цей харасмент нікому не розповіла, оскільки боялася, що її перестануть знімати.

Раніше Шерон Стоун опублікувала відверті мемуари під назвою «The Beauty of Living Twice». Там серед іншого вона зізналася, що режисер «Основного інстинкту» Пол Верговен обманом змусив її знятися без нижньої білизни у відомій сцені допиту. Через ту «непристойну» сцену суд позбавив акторку опіки над семирічним сином.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.