kinowar.com

Крістофер Нолан може зняти нового «Бонда»

 22.07.2023  Новини

Deadline пише, що Нолан (який щойно випустив у прокат амбітного «Оппенгеймера») наразі обмірковує можливість стати режисером перезапуску бондіани. Проте невідомо, чи справді продюсери франшизи про агента 007 зробили йому конкретну пропозицію.

Багато років тому вже ходили чутки, які пов’язували Крістофера Нолана з Джеймсом Бондом. Тоді вони скінчилися пшиком. Тепер у мережі знову підняли цю тему. І ось як її прокоментував постановник:

«Фільми про Бонда сильно вплинули на мою творчість. І стати режисером однієї з історій про 007 було б для мене великою честю. Але разом з тим робота над цим персонажем вганяє у певні обмеження. Тому важливо, аби момент у житті був підходящим… Дуже люблю цього героя і завжди з цікавістю спостерігаю за тим, як він змінюється. Тож потреби персонажа у змінах мають збігтися з тим, як я бачу переосмислення цього бренду».

Нещодавно стало відомо, що продюсерка бондіани Барбара Брокколі запросила до роботи над перезапуском режисера «Скайфолла» і «Спектра» Сема Мендеса, але той відмовився, не дивлячись на «дуже щедру пропозицію». Тож ані постановника, ані нового виконавця головної ролі наступна частина пригод британського супершпигуна поки не має.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.