kinowar.com

LINOLEUM 2023 вже за тиждень: що подивитись та які майстер-класи відвідати – детальний розклад від організаторів найбільшого фестивалю анімації в Україні

10-й Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM пройде офлайн з 4 по 8 жовтня на території першого інноваційного парку в Україні – UNIT.City, та охопить три центральні локації комплексу.

фестиваль LINOLEUM 2023

На відвідувачів чекає масштабна програма – 3 конкурсні програми (загалом 7 блоків показів),  4 позаконкурсні, 5 спеціальних показів, експериментальна анімація та відеоарт, 6 блоків для дітей різного віку, 8 лекцій та майстер-класів від топових українських й іноземних аніматорів.

У найчисельнішому міжнародному конкурсі (42 фільми) – 5 окремих блоків, названих на честь одного з фільмів-учасників: «Наш тісний дім», «Сад мого серця», «Приховані бажання», «А журавлі й далі танцювали», «Речі, які зникають».

Після перерви у 2022-му, українські аніматори взяли реванш та підготували 10 сильних робіт, що цьогоріч будуть представлені в українському конкурсі. Національний конкурс пройде одним великим блоком разом з програмою NEW FACES, що продемонструє стрічки перспективних українських аніматорів, які ще не брали участі у фестивалі LINOLEUM. Ця об’єднана програма називається «Українські голоси», після показу відбудеться Q&A з авторами фільмів.

Кліпи від авторів робіт для Тома Йорка та найкреативніші рекламні ролики – усього 23 роботи змагаються за головний приз у конкурсі комерційної анімації.

Позаконкурсна програма не менш яскрава:

В рамках блоку «Спеціальний показ» на глядачів чекає:

Експериментальна анімація та відеоарт цього року нараховує цілих два блоки, а дитяча – шість. Серед них: показ для малюків 3-6 років, показ для дітей 7-9 років, для підлітків 10-12 та 13-16. Крім того, є програма вдумливих фільмів, створених дітьми та підлітками, а також показ від студентів та початківців – обидві безкоштовні для відвідування.

Також вільними для відвідування є лекції та майстер-класи:

Додатково, на вихідних 7-8 жовтня у холі зали UNIT.Verse з 12:00 по 19:00 відбудеться ярмарок митців-початківців, де вони представлять для продажу свої роботи, сувенірну продукцію, а також проведуть майстер-класи. На ярмарку працюватиме інтерактивна зона від партнера фестивалю – Wacom, де можна буде протестувати графічні планшети, придбати мерч фестивалю LINOLEUM та книги видавництва ArtHuss.

Детальний розклад показів та освітньої програми за посиланням: linoleumfest.com/uk/schedule  

Вхід на покази – за квитками на окремі покази, або абонементах, які можна придбати виключно онлайн за посиланням: ticketsbox.com/ua/linoleum/   

Вхід на освітню програму – безкоштовний за реєстрацією cutt.ly/MwcKf8pl 

На випадок повітряної тривоги для гостей буде доступне укриття на території UNIT.City.

Слідкувати за новинами проєкту можна на сайті linoleumfest.com та в соціальних мережах фестивалю:

FACEBOOK
INSTAGRAM

Фестиваль LINOLEUM 2023 відбувається за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut. Показ міжнародного конкурсу здійснюється за підтримки посольства Швейцарії в Україні.

Головний партнер: UNIT.City

Освітній партнер: Projector — Creative & Tech Online Institute

Видавничий партнер: Видавництво ArtHuss

Партнери фестивалю: Офіційний монобрендовий магазин Wacom в Україні wacomstore.com.ua, Національний центр Олександра Довженка

Медіапартнери: Telegraf, Marie Claire, #ПроШоКіно

Читайте також:

Найкращі мультфільми всіх часів

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі