kinowar.com

На HBO Max та Cinemax відбудеться ексклюзивна прем’єра українського нуарного трилеру «Між нами»

Витончений сценарій та захоплива акторська гра: психологічний трилер «Між нами» ексклюзивно вийде на HBO Max та каналі Cinemax у Центральній та Східній Європі в травні 2024 року.

топ фільмів 2023 рік

Фільм «Між нами» досліджує складний вибір, який доводиться робити у найбільш близьких стосунках головним героїням — Саші (Анастасія Пустовіт) та Ані (Ірма Вітовська). Доленосні рішення призводять до несподіваних поворотів сюжету та докорінно змінюють їхні життя.

Трилер безпристрасно змальовує дві несхожі жіночі долі, пов’язані однією таємницею. Авторами сценарію стали режисерка Соломія Томащук та Юрій Дунаєв. Вони заглиблюються у складнощі сімейних цінностей та з рідкісною правдивістю ставлять незручні питання.

Між нами фільм 2021

Вчорашні незнайомки, Саша та Аня несподівано стають союзницями, кидаючи виклик власним упередженням. Фільм запрошує зазирнути у світ, де спільні секрети стають павутинням, що сплітає героїнь у неочікуваному зв’язку, розмиваючи грань між добром і злом.

Популярні українські актриси Анастасія Пустовіт та Ірма Вітовська демонструють у трилері нові грані свого таланту. Анастасія, яка вже завоювала любов глядачів своїми попередніми роботами у фільмі «Коли падають дерева» та серіалі «Перші ластівки», переконливо перевтілюється у Сашу — молоду жінку, яка заплуталася в хаотичних любовних стосунках та травматичному минулому. А Ірма Вітовська, яку журі Варшавського кінофестивалю Ukraina! минулоріч визнало «королевою перевтілень», відома за ролями у фільмах «Брама», «Мої думки тихі», «Коза Ностра. Мама їде», «Смак свободи» постає в образі Ані — зрілої жінки, яка долає виклики в родинному житті.

Між нами фільм 2021

Соломія Томащук та Юрій Дунаєв створюють автентичний український нуар, що поєднує жанрові риси зі впізнаваними українськими реаліями та дозволяє глядачам зблизька зазирнути у життя героїнь.

FILM.UA Distribution, що займається дистрибуцією фільму, уклала ексклюзивну угоду з HBO Max та каналом ефірного мовлення Cinemax. Трилер «Між нами» з 1 травня 2024 року стане доступний для глядачів Чехії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Румунії, Молдови (неексклюзивно румунською мовою), Албанії, Болгарії та країн Адріатики. «Між нами» став другим фільмом, ліцензованим для WBD/HBO CEE, після успіху фільму «Віддана».

Рагнхільд Торбек, старша віце-президентка з питань програм та закупівель HBO Max у регіоні Європи, Близького Сходу та Африки, зазначає: 

«Warner Bros. Discovery має багатий досвід пропонування глядачам найкращого європейського контенту. Він побудований на глибокому розумінні того, що кожна країна особлива. На HBO Max ми пропонуємо місцевий контент для наших підписників у Центральній та Східній Європі, транслюючи їм найбільш близькі та цікаві історії з їхніх міст та містечок. Фільм «Між нами» українського виробництва є фантастичним додатком для наших платформ. Він ідеально поєднується з високоякісними європейськими фільмами, доступними на HBO Max та Cinemax у Центральній та Східній Європі».

Психологічний трилер «Між нами» має й фестивальні здобутки. Він отримав визнання на Seoul International Women’s Film Festival, фестивалі глядацького кіно Миколайчук OPEN  та на FILMFEST HAMBURG. Фільм здобув три престижні нагороди на New York International Women’s Festival: за найкращі продюсування, роботу художника-постановника та костюми.

Між нами фільм зйомки Анастасія Пустовіт

Стрічка пропонує глибоке й актуальне дослідження людських стосунків, і прем’єра на HBO Max та Cinemax у травні запросить глядачів у світ, де стикаються вибір і таємниця.

Довідка

Warner Bros. Discovery (WBD) — провідна світова медіа- та розважальна компанія, що створює та розповсюджує найбільш диференційований та повний у світі портфель контенту та брендів на телебаченні, у кіно та стримінгових сервісах. Доступний у понад 220 країнах і територіях та 50 мовами, Warner Bros. Discovery надихає, інформує та розважає аудиторію по всьому світу за допомогою своїх культових брендів та продуктів, зокрема: Discovery Channel, Discovery+, CNN, DC, Eurosport, HBO, HBO Max, HGTV, Food Network, OWN, Investigation Discovery, TLC, Magnolia Network, TNT, TBS, truTV, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet, Science Channel, Warner Bros. Film Group, Warner Bros. Television Group, Warner Bros. Games, New Line Cinema, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies, Discovery en Español, Hogar de HGTV та інші.

Додаткова інформація — на офіційному сайті: www.wbd.com.

FILM.UA Group – українська медіагрупа, у складі якої співіснує понад 30 компаній, що займаються виробництвом повного циклу (від ідеї до постпродакшену), дистрибуцією та промо контенту. За 20 років на ринку FILM.UA вдалося створити та поширити понад 8000 годин комерційного контенту, а також випустити в прокат майже 35 повнометражних стрічок, частина з яких – виробництва сторонніх продакшенів.

Читайте також:

Найкращі українські фільми 2023 року

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі