kinowar.com

RomCom Shorts-2. All you need is love

 10.07.2017  Анонс, Новости

Любов – що може бути прекрасніше? Так, це мить зустрічі люблячих людей, проте магія кохання завжди переплітається з повсякденним, яке може або зробити почуття ще чарівнішими, або зруйнувати їх. Тематика любовного шаленства й ніжності знайшли відображення в майже кожному з напрямів мистецтва, і тим більше кінематограф не залишився осторонь. Власне, «стрілам Амура» присвятили творці збірку короткого метру RomCom Shorts-2, що вийде в широкий прокат 13 липня і яка була представлена компанією «Своє кіно» в кінотеатрі «Україна» восьмого числа.

RomCom Shorts-2

Робити огляд підбірок короткометражного кіно і просто, і складно. Просто, оскільки їх добирають найкращі професіонали, так, щоб загальна страва, в даному випадку з сімох стрічок зі всього світу, виявилась збалансованою, зміст інтригуючим, а переходи – рівними. Складно, щоб не зруйнувати глядачу сюрприз, саме ту інтригу, яка є і в коханні. Отже, розповім про загальний малюнок добірки, і з головною думкою, що саме головне в коханні – це, мабуть, наполегливість. Як наприклад, у героя епізоду «Цифри» Олександра Енгеля, що шукає закінчення телефонного номеру на клаптику паперу…

RomCom Shorts-2

Так, епізод «Дитяча лихоманка» французького режисера Тіграна Розіна розповідає про жінку, в якої наступив «саме той» день для зачаття, і вона разом з марафоном біжить через місто, щоб встигнути в обійми коханого, подолавши перекриті вулиці, «свавілля» «охоронців з марафону», і власні сумніви. Сюжети коливаються від майже цілком реальних, як наприклад про «доброго чарівника» в офісі в стрічці Гвідо Тайса «Аргентинське танго», або «Обнімашки» Метью Ірвінга Епстайна, в якому показано зовсім інше русло, яке може прийняти течія психологічної терапії, до вже зовсім реальних – «Реальне побачення» «Offline Dating», де розглянута проблема знайомства поза мережею. Звісно роботи дещо концентровані у психологічному малюнку, проте іноді ми маємо справу з гротеском – наприклад, історія хлопця, що здійснював злочини у «Як я тебе кохаю» Фернандо Гарсіа-Руіса Рубіо, щоб побачити дівчину з поліції…

RomCom Shorts-2

Особисто мені припала до душі стрічка «Послуга» (PutDown), в жанрі чорної комедії, про хлопця, що знайшов себе у досить делікатній справі, і який жарт зіграло з ним кохання.

RomCom Shorts-2

Отже, як висновок. Підбірка зробить ваш вечір легким і невимушеним, якщо ви завітаєте на RomCom Shorts самі, або з другою половинкою. Саме це і є мотиваційним кіно – ніколи не здаватись!

RomCom Shorts-2

Недзельницький Андрій

Комментарии