kinowar.com

Тім Бертон засудив культуру скасування

 14.09.2023  Новини

Культовий американський режисер («Бетмен», «Едвард руки-ножиці», «Сонна лощина») розкритикував так зване «скасувальництво» або іншими словами «кенселінг» чи «культуру скасування», пише ComingSoon.

Нагадаємо, сучасна культура скасування – це, так би мовити, нефізичне суспільне вигнання людини і зокрема знаменитості за неналежну поведінку, після чого «скасована» особа опиняється поза соціальними та професійними колами. Як, приміром, Кевін Спейсі після звинувачень у домаганнях і зґвалтуваннях чи Джонні Депп після заяви колишньої дружини Ембер Герд про домашнє насилля з його боку.

«Коли я був дитиною, то завжди уявляв суспільство як розгніваний натовп з історії про Франкенштейна. І зараз ми цей розгніваний натовп спостерігаємо все частіше і частіше. Як на мене, це дуже і дуже дивна людська динаміка, котру я не розумію і котра мені точно не до вподоби», – пояснив свою позицію Бертон.

Нагадаємо, що з Джонні Деппом Тім Бертон працював на знімальному майданчику аж вісім разів, і багато років актор був головною і улюбленою зіркою постановника. Також нагадаємо, що суд повністю виправдав Деппа у скандальній справі проти екс-дружини. Так само нещодавно суд виправдав і згаданого Спейсі.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.