kinowar.com

Том Гіддлстон більше не гратиме Локі

 13.11.2023  Новини

Актор назавжди попрощався з роллю антигероя Локі з кіновсесвіту Marvel. В інтерв’ю популярному телеведучому Джиммі Феллону Том Гіддлстон заявив, що історія Локі повністю завершена.

Днями на стрім-сервісі Disney+ завершився другий сезон серіалу «Локі», котрий розповідав про походеньки хитрого і підступного асгардійського бога у мультивсесвіті. За словами Гіддлстона, фінал другого сезону є кінцем персонажа не лише в рамках шоу, а взагалі.

«Це завершення другого сезону і одночасно завершення обох сезонів. І також завершення шести фільмів, дванадцяти серій і чотирнадцяти років мого життя… Мені було 29, коли мене взяли на роль Локі. А тепер мені 42. Довгою була подорож», – зазначив актор.

При цьому студії Disney та Marvel поки що жодної офіційної заяви щодо Локі не робили і слова Гіддлстона ніяк не прокоментували. Нагадаємо, що вперше актор зобразив бога обману у фільмі «Тор» 2011 року випуску й одразу полюбився глядачам у цьому лиходійському і водночас симпатичному, сповненому шарму образі.

Але також варто мати на увазі, що «назавжди» у всесвіті Marvel – це не завжди справді назавжди. Адже нещодавно мала місце новина, що студія нібито хоче воскресити Тоні Старка і Наташу Романову і відповідно повернути до образів Дауні-молодшого та Скарлетт Йоганссон.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.