kinowar.com

«Марвели» стали найпровальнішим фільмом Marvel

 13.11.2023  Новини

У прокат вийшов сиквел «Капітана Марвел» і продемонстрував найгірший старт за всю історію марвелівського кіновсесвіту, пише журнал Variety.

У світовому прокаті за дебютний вікенд «Марвели» змогли зібрати 110,3 млн доларів і таким чином встановили касовий антирекорд у рамках MCU. Так само найслабшим виявився старт і в американському прокаті – 47 млн доларів, котрий побив попередні антирекорди «Неймовірного Галка» (55,4 млн) і першої «Людини-мурахи» (57,2 млн).

Для порівняння перша частина сольної франшизи про супергеройку Керол Денверс (Брі Ларсон) заробила у перші вихідні 455 млн доларів по всьому світу і з них 153 млн удома в Америці.

Видання пише, що провальний старт «Марвелів» – результат відсутності достатньої промо-кампанії. Адже через страйк голлівудських акторів, котрий тривав із середини липня і офіційно завершився якраз у день початку прокату «Марвелів», зірки фільму, зокрема Брі Ларсон і Семюел Джексон, не могли брати участь у жодному піарі, навіть постити щось про проєкт у соцмережах.

Нагадаємо, в український прокат «Марвели» вийшли 9 листопада. Також зазначимо, що на авторитетному ресурсі Rotten Tomatoes сиквел отримав рейтинг критиків трохи вище середнього – 62% (що, тим не менше, більше за рейтинг «гнилої» третьої «Людини-мурахи», котрій дісталися лише 46% позитивних відгуків).

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.