kinowar.com

У Києві відбудеться прем’єра стрічки «Я, Ніна»

Творча група фільму представить роботу глядачам особисто напередодні виходу в прокат.

У Києві відбудеться прем’єра стрічки «Я, Ніна»

У вівторок, 5 вересня, в Києві відбудеться прем’єрний показ стрічки «Я, Ніна». Це картина, знята за мотивами особистої історії відомої телеведучої та журналістки Яніни Соколової.

Захід відбудеться у кінотеатрі «Оскар» у ТРЦ Gulliver. Стрічку представить творча група, зокрема продюсерка, авторка ідеї та прототип головної героїні Яніна Соколова, режисерка Марися Нікітюк, продюсерка Юлія Сінькевич, актори Ксенія Хижняк і Максим Панченко.

Відкрито продаж квитків на сеанси о 19:30 і 20:00, на яких творці особисто представлять стрічку глядачам.

У широкий кінопрокат картина вийде 7 вересня. Також запланована низка спеціальних показів за участі творців у великих містах України: Києві, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Тернополі, Полтаві, Одесі, Вінниці, Хмельницькому та Дніпрі. З розкладом спецпоказів можна ознайомитися на сайті кінокомпанії «Артхаус Трафік».

Головна героїня картини — Ніна Сокіл, сильна особистість, красива та успішна телеведуча. В її житті є все, про що тільки можна мріяти: любов, кар’єра, прихильники. В одну мить фатальна новина руйнує все, до чого зірка так довго йшла. Саме ця перешкода змусить її зрозуміти, хто вона насправді, і що є найважливішим у житті.

Режисерське крісло стрічки посіла Марися Нікітюк, відома своєю попередньою стрічкою «Коли падають дерева» — учасницею Берлінале та найкращим дебютом 2018 року за версією Національної премії кінокритиків «Кіноколо».

У головній ролі дебютувала психологиня, блогерка й акторка Ксенія Хижняк. Також у фільмі зіграли Олексій Тритенко («Мирний-21», «Я працюю на цвинтарі»), який нині служить у ЗСУ, Максим Панченко («Червоний. Без лінії фронту»), Ігор Колтовський («Погані дороги», «І будуть люди», «Червоний»).

Над картиною працювала зіркова команда кінематографістів. Оператор-постановник — володар «Срібного ведмедя» Берлінале Сергій Михальчук («Довбуш», «Дике поле», «Поводир»), який з початком повномасштабного вторгнення став військовослужбовцем. Нещодавно про нього вийшла документальна стрічка «Культура vs Війна». Композитор — один із найзатребуваніших професіоналів в українському кіно Антон Байбаков, який має досвід роботи над фільмами «Залізні метелики», «Віктор_Робот», «Брама». Режисер монтажу — Іван Банніков («Люксембург, Люксембург», «Земля блакитна, ніби апельсин», «Коли падають дерева»), який також долучився до лав ЗСУ. Продюсерки: Яніна Соколова та Юлія Сінькевич.

Світова прем’єра картини відбулася на Tallinn Black Nights Film Festival, який входить до переліку 15 найпрестижніших кінофестивалів у світі. Також стрічку показали на другому за обсягом та значенню фестивалі Німеччини — Filmfest München. «Я, Ніна» був фільмом-відкриттям міжнародного кінофестивалю «Миколайчук OPEN», на якому відбулася українська прем’єра картини. Показ завершився 10-хвилинними оваціями.

Українське видання «Лірум» описало стрічку як «вдалий для Нікітюк артмейнстрімний експеримент, який однозначно буде цікавий широкій аудиторії та точно викликатиме рефлексії після показу». Cineuropa відзначило «разючу професійну відданість» головної акторки.

Фільм є українсько-німецькою копродукцією виробництва компанії «Яніна Соколова Продакшн». Картина створена за підтримки Державного Агентства України з питань кіно, фонду Nordmedia та Українського культурного фонду. Дистрибʼютор в Україні — «Артхаус Трафік».

Фільм виходить у кінотеатрах за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Генеральний медіапартнер — 5 канал.

МедіапартнериMarie ClaireWonderzineЛірумPrime.

Партнер гарячої лінії психологічної підтримки 5522 — Київстар

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі