kinowar.com

З’явилися скандальні подробиці зйомок «Аквамена 2»

 12.10.2023  Новини

Журнал Variety виклав публікацію, в якій оприлюднив пов’язані з Ембер Герд скандали на зйомках фільму «Аквамен і загублене королівство».

Нагадаємо, після того як Джонні Депп виграв суд у колишньої дружини Ембер Герд (присяжні визнали актора повністю невинним, звинувачення Герд у домашньому насиллі – наклепом, а психотерапевт акторки визнав її біполярний розлад), з’явилася новина, що режисер Джеймс Ван повирізав з «Аквамена 2» майже всі сцени за участю Герд. Пізніше постановник прокоментував, що буцімто актриси у фільмі мало не через судове рішення, а через те, що сиквел одразу був запланований як броманс, тобто історія про взаємовідносини головного героя (Джейсон Момоа) зі зведеним братом (Патрік Вілсон).

Але ось що написало видання Variety. За словами терапевта Герд, вона на сеансах жалілася, скаржилася і на режисера Вана, і на партнера Момоа. Говорила, що Момоа буцімто хотів її звільнити, пиячив і запізнювався на зйомки, і зумисно наряджався у стилі Джонні Деппа. А Джеймс Ван підвищував на неї голос і забороняв постити хоч щось про фільм у соцмережі. «Ніхто навіть селфі не хотів зі мною робити», – також плакалася актриса.

Представники DC на це відповіли, що Ван завжди з усіма акторами і взагалі працівниками дуже ввічливий, а Джейсон Момоа завжди вдягається «богемно».

Також журнал пише, що боси Warner справді хотіли звільнити Ембер Герд через «відсутність хімії» між нею та Момоа. Але втрутився колишній чоловік акторки Ілон Маск і погрозами змусив залишити Герд у фільмі.

Скільки саме залишилося часу з Ембер Герд у сиквелі «Аквамена» (у трейлері вона з’являється лише на мілісекунду), дізнаємося 21 грудня, коли стартує прокат.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.