kinowar.com

Фільм про німця Мішеля та його карпатських буйволів «Май далеко, май добре» вийшов онлайн

В онлайн-кінотеатрі Takflix вийшла документальна стрічка Ганни Ярошевич «Май далеко, май добре». Фільм доступний на території України з англійськими субтитрами.

Май далеко, май добре

«Май далеко, май добре» – це історія німця Мішеля, який втікає від міського життя у рідній країні і переїжджає у карпатське село. У горах він розводить водяних буйволів, що опинилися на межі зникнення. Час від часу хлопець повертається до Німеччини. Неочікувано для себе Мішель закохується у дівчину з рідного міста. Тепер перед ним стоїть вибір – кохання на Батьківщині чи водяні буйволи в Україні.

«Май далеко, май добре» – це повнометражний дебют Ганни Ярошевич. Раніше режисерка була учасницею кінооб’єднання документалістів «Вавилон’13», у складі якого фільмувала події Євромайдану, анексії Криму та війни на Сході України.

Стрічка отримала головний приз премії Андрія Матросова Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA 2021 року, спеціальну відзнаку «За найяскравіший дебют в документальному повнометражному фільмі» на фестивалі Кінооко, а також приз журі та приз глядацьких симпатій Міжнародного Карпатського кінофестивалю.

Читайте також:

Найочікуваніші українські фільми 2022 року

Чому глядачі не дивляться українське кіно?

Де дивитися українське кіно онлайн легально

Найкращі українські фільми 2021 року

Найкращі українські фільми часів Незалежності

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі