Найкращі анімаційні серіали
Тут будуть різні серіали. Для дорослих і для дітей, старі і свіжі, лялькові і з комп’ютерною анімацією, гумористичні і драматичні, класика і нові надходження, різних країн, технік виконання та форматів. Анімація та мультиплікація еволюціонувала не тільки до космічного технічного рівня, але і до захмарного рівня можливостей того, як можна розповідати історії. А тому штучно обмежуватись окремим жанром чи форматом сенсу ми не бачимо.
Порядок розташування у статті не має значення. Підтримайте нас донатом, якщо цей матеріал стане для вас корисним і цікавим.
Сімпсони (The Simpsons) 1989–…
Про “Сімпсонів” у цій точці історії, мабуть, немає сенсу щось додатково розповідати. Скажемо лише, що у шоу, яке в ефірі з 1989 року вже 35 сезонів. Кажуть, що цей серіал постійно передбачає майбутнє – і в цьому також немає нічого дивного, адже коли ти зробив стільки епізодів, якась сцена з них точно буде ідентичною з реальними подіями.
Бівис і Батхед (Beavis and Butt-Head) 1993–2011
Те саме можна сказати і про “Бівиса і Батхеда”, з тією лише різницею, що епізодів і сезонів набагато менше. Втім, як і “Сімпсони”, ці хлопці встигли зробити повний метр та й взагалі залишити помітний слід в поп-культурі навіть для тих, хто не бачив жодної серії цього мультсеріалу.
Південний парк (South Park) 1997–…
Колись (дуже давно) здавалося, що нічого сміливіше та відв’язніше, ніж “Бівис і Батхед” просто не існує (і з’явитись не може). А потім вийшов “Південний парк”. Ці хлопці вже 26 сезонів жартують про ВЗАГАЛІ ВСЕ, але з кожним новим сезоном вони знаходять чи то натхнення, чи то наркотики, щоб вигадувати нові теми і продовжувати це робити. Це просто героїзм, нехай і у форматі анімаційної творчості.
Футурама (Futurama) 1999–…
Яке ж щастя, що “Футурама” повернулася! Розібраний на меми серіал про майбутнє, яке (можливо) на нас чекає через тисячу років. Спойлер: деякі речі змінилися, але всі основні проблеми залишились такими ж, що й були. Бюрократія, погане ставлення до навколишнього середовища, людська недолугість та поганий інтернет – все це сприймається весело лише через те, що автори створили максимальну концентрацію гумору на один кадр. Розвізника піци заморозили у кріогенній камері у 2000-му році, а коли у 3000-му його розморозили, він став посильним на кораблі, який здійснює міжгалактичні перевезення вантажів. Тобто деталі змінилися суттєво, але природа речей залишилась незмінною.
Рік та Морті (Rick and Morty) 2013–…
За духом та атмосферою серіал дуже схожий на “Футураму”, але подорожі тут відбуваються не у часі, а у паралельні всесвіти. Тому і проблематика, звісно, більш різноманітна та подекуди психоделічна. Божевільний вчений, який максимально нагадує доктора Емметта Брауна із трилогії “Назад у майбутнє” та його онук (ну а тут, звісно, Марті Макфлай), подорожують всесвітами, змінюючи не тільки зовнішні умови середовища, але й власний вигляд. А от те, що вони не змінюють, це постійний ризик під час таких мандрівок, який не схвалюють батьки Морті, а тому більшість пригод відбувається без інформування рідних. Дітей від екранів, звісно, бажано прибрати – це аж ніяк не дитяче кіно.
Читайте також: Найкращі комедійні серіали 21 століття
Ковбой Бібоп (カウボーイビバップ) 1998–2000
Земля змінилась назавжди після прорахунку інженерів, які побудували термінали у гіперпросторі – мільярди загинули, метеоритні дощі вкривають планету, а помітна частина людства відправилась до колоній на Марсі, Венері, Юпітері, Сатурні і в інших місцях. Екіпаж кораблю Бібоп займається полюванням за головами. До двох членів команди згодом приєдналися ще двоє та собака. І тепер їх небезпечні місії приносять то сміх, то сум, то роздуми. Пізніше було знято повнометражний фільм, а згодом і ігровий перезапуск, але після першого ж сезону Netflix його відмінив.
Аватар: Останній захисник (Аватар: Останній Маг Повітря) (Avatar: The Legend of Aang, Avatar: The Last Airbender) 2005–2008
Аватар – це найбільш касовий фільм всіх часів та одночасно маг, який володіє всіма чотирма стихіями (вода, земля, вогонь і повітря). Звісно, у цьому всесвіті нічого не знають про Джеймса Кемерона та його видатне кіно, але знають, що народ Вогню почав війну та майже винищив всіх магів повітря. Одному з них (ще дитині) вдалося врятуватись саме тому, що він був Аватаром і зміг ввести себе в необхідний стан, щоб перебувати всередині айсберга. Через багато років його знаходять, і тепер на його плечах завдання повернути гармонію у цей світ за допомогою ушу (насправді, за допомогою магії). Серіал здебільшого виглядає як дитячий, але його популярність не тільки у дитячої аудиторії стала вже звичним явищем.
Бетмен (Batman: The Animated Series) 1992–1995
Так, про Бетмена зняли не тільки неймовірну кількість фільмів (і скільки ще попереду), а й анімаційний серіал. Але це зовсім не конвеєрний продукт. Ба більше, шанувальники оригінальних коміксів будуть доволі довго обмірковувати, що саме поставити на перше місце в ієрархії проєктів про людину-кажана – “Темного лицаря” Нолана чи цей серіал. Комбінація вдалих (якщо не видатних) компонент – анімація, сценарій, озвучка (Марк Гемілл отримує ледь не більше компліментів за озвучку Джокера, ніж за те, що зіграв Люка Скайвокера), музика та розвиток оригінальних характерів всесвіту Готема – зробила цей анімаційний проєкт одним з найкращих серіалів на ТБ загалом.
Зоряні війни. Війни клонів (Star Wars: Clone Wars) 2008–2020
Будь-який новий проєкт у всесвіті Зоряних війн спочатку сприймається негативно (спочатку – це при першій звістці, що десь щось можуть зняти). Навіть якщо фільм знято вдалим – перші роки його чекає щонайменше турбулентність у дискусіях щодо якості і загальної необхідності його створювати (є пара щасливих виключень на кшталт “Андора”, але в цілому так відбувалося навіть з епізодами з першого по третій – фани казали, що Лукас не розуміє, що він робить і знімає дичину). Тому наважитись зняти не просто серіал, а анімаційний серіал – це рівень сміливості джедая. Хоробрість була винагороджена: опис пригод старих та нових героїв саги під час війни між Республікою та сепаратистами став настільки популярним, що після шести сезонів та шести років перерви Disney поновив серіал на фінальний (можливо) сьомий.
Лабораторія Декстера (Dexter’s Laboratory) 1996–2003
Цей маленький хлопчик – геній. Він проводить шалені експерименти із хімії, фізики, механіки та комп’ютерної техніки – і його винаходи працюють. Ну, майже завжди. Якщо не втрутиться його сестра. Або його конкурент, такий саме хлопчик з величезними амбіціями. Або те, що він не врахував якісь важливі речі, які повинні працювати у світі дорослих. Так чи інакше, часто це призводить до потенцйної катастрофи, де у найгіршому випадку може загинути Земля чи весь наш всесвіт. Ну або батьки будуть сварити. І кожен епізод дуже смішний, а рівень опрацювання технічних деталей графіки лише додає фантасмогоричності.
Качині історії (Duck Tales) 1987–1990
У ті часи здавалося, що це дешевий бутлег мультфільмів про Дональда Дака. Всі починали дивитись ці серії ледь не з поблажливості, але з часом усвідомили, що це дійсно класне шоу, яке і продовжує традиції, і створює щось нове і цікаве. Смішні жарти (чи це не найголовніше), нехай і у суто дитячому контенті. Щоправда, є і одна шкода, яку заподіяв серіал: тепер багато хто так і сприймає гроші, ніби у мільярдерів вони лежать у сховищі величезною купою кеша. А самі мільярдери головною розвагою вважають купання у своєму багатстві.
Чіп і Дейл — бурундучки-рятівнички (Chip ‘n Dale Rescue Rangers) 1989–1990
Успіх “Качиних історій” відкрив шлях для декількох проєктів різної міри успішності. “Чіп і Дейл” стали найулюбленішими з тої плеяди. Крім компанії головних героїв – Чіпа, Дейла, Сирогриза, Пружинки та Ґедзика, тут також повно колоритних антагоністів, деякі з них з’являються у багатьох серіях, що додає серіалу багатовимірності (це прям справжній всесвіт). Найбільш пам’ятний – кіт Товстопуз, мультшне втілення доктора Зло. У 2022 році вийшов напівігровий, напіванімований (тепер вже у дуже просунутій якості комп’ютерної анімації) повнометражний фільм, який пробиває і четверту, і взагалі будь-яку стіну постіронії і постмодернізму, адже Чіп і Дейл там грають акторів, які грали у анімаційному серіалі про Чіпа і Дейла. Фільм пройшов майже непоміченим, але подивитись його варто (потрібно усвідомлювати, що це не є лінійним продовженням чи перезапуском, це вже не наївний мультсеріал з дитинства).
Кінь БоДжек (BoJack Horseman) 2014–2020
Колишня зірка хітового ситкому 80-90-х живе у лінощах, намагається повернути колишню популярність та переживає кризу середнього віку. Стандартна чорна комедія чи похмура драма? Так, якби не той факт, що йдеться про антропоморфного коня, який живе в світі таких саме тварин і звичайних людей. Тепер вже все не так стандартно, але похмуро, з чорним гумором та дуже цинічно. Оскільки головний герой не в змозі сам написати свою автобіографію (через ті самі лінощі), він наймає літературного раба – жінку, з якою згодом у нього виникає взаємна симпатія. І тепер його історія знову просувається – але куди саме?
Читайте також: Найкращі чорні комедії
Сім’янин (Family Guy) 1999–…
Одне з сатиричних творінь Сета Макфарлейна, кадри з якого бачили навіть ті, хто сам серіал не дивився – аж стільки було в мережі мемів з його героями. Як і “Сімпсони”, цей серіал змальовує дисфункціональну родину, яка, за рахунок кількості епізодів, встигла опинитися у будь-яких ситуаціях, які тільки можна вигадати. Батько сімейства – недолугий невдаха, 2а молодший однорічний син та собака, здається, розумніші за всіх інших членів сім’ї.
Любов, смерть і роботи (Love Death + Robots) 2019–…
Ідеальний формат серіалу від Netflix, до створення якого долучилися Тім Міллер (“Дедпул”) та Девід Фінчер (так, той самий Девід Фінчер). Це антологія на рівні навіть не сезонів, а епізодів – вони ніяк не пов’язані між собою сюжетно, а тематично торкаються цих трьох слов (любов, смерть, роботи – найчастіше, смерть, якщо чесно). Ба більше, всі епізоди в рамках сезону різні за стилем анімації, форматом подачі, жанром, тривалістю, країною створення, командою та всім іншим наповненням. Якісь анімаційні короткометражки вражають технікою (іноді неможливо відрізнити намальоване від реального), інші – закрученим сюжетом, твістами, похмурою чи навіть фаталістичною тональністю, ну а є і комедійні перлини. Сезон можна проковтнути за один вечір, а тому після виходу нового ми майже відразу починаємо чекати наступного.
Читайте також: Всі фільми та серіали Девіда Фінчера, ранжовані від найгіршого до найкращого
Зошит смерті (デスノート) 2006–2007
Зошит смерті дає володарю надзвичайну можливість вбивати тих, хто йому не подобається: якщо записати ім’я жертви у зошит (потрібно тільки знати її обличчя, інакше не спрацює), ця особа помре. Можна також обрати причину смерті та обставини того, як це відбулося. Для юнака, який отримав цей зошит, все виглядає дуже перспективно. Але зрозуміло, що таку владу можна отримати тільки одночасно з багатьма ризиками…
Скасувати минуле (Undone) 2019–2022
Після того, як головна героїня вижила в автокатастрофі, вона отримала надзвичайні здібності. Тепер вона може взаємодіяти з часом. Вона намагається використати це для з’ясування обставин смерті батька. Цей анімаційний серіал зроблено за допомогою техніки ротоскопіювання, тобто коли натурні зйомки на плівку обробляються художниками і зверху домальовується нова мультяшна сутність.
Сталевий алхімік (Fullmetal Alchemist) 2003–2006
У світі цього серіалу, який дуже схожий на наше реальне двадцяте століття, існує алхімія. Тобто це ціла собі наука, де є закони, схожі на фізичні та хімічні, але при цьому наука ця досліджує магію. Двоє братів-алхіміків вирушають на пошуки філософського каменю (як відомо з багатьох інших творів, а також історії середньовіччя, ті, хто захоплювався алхімією, вважали, що філософський камінь дає змогу перетворювати метал на золото). Один з найбільш популярних японських аніме-серіалів останніх двадцяти років, поряд з “Зошитом смерті”.
Му та Ципа (Cow and Chicken) 1997–1999
Паралельно з “Лабораторією Декстера” виходив ще більш божевільний серіал “Му та Ципа”. Головні герої – курча та корова, які живуть у своїх батьків (а це якимось дивним чином звичайні люди), корова ходить на задніх лапах, її вим’я стирчить попереду, а їх постійним суперником є… диявол (червоний, з хвостом). Це просто шалена комедія, яка ще й мала спіноф “Я Візл” (де головними героями були ласка та бабуїн – це треба бачити, пояснювати нема сенсу).
Джонні Браво (Johnny Bravo) 1997–2004
І якщо вже ми декілька разів згадали про проєкти каналу Cartoon Network (“Лабораторія Декстера” і “Му та Ципа”), то продовжимо ще одним – “Джонні Браво”. Цей красунчик, атлетичний, стильний, але самозакоханий та тупий молодик, постійно намагається добитися симпатії всіх жінок навколо (він називає їх hot sexy mama), але зазвичай знаходить тільки чергову пригоду на свій зад. Але все це дуже весело, Cartoon Network знав, у кого замовити чудові комедійні мультсеріали.
Козаки (1967–1995)
Українська класика, яку можна переглядати знову і знову. Німі (або майже німі) мультфільми про пригоди трьох козаків (Око, Грай, Тур, а іноді ще й їх товариші) у різних обставинах. Участь в Олімпіаді (і боротьба з богом війни Марсом), футбольні баталії з англійцями, німцями і французами, допомога мушкетерам та навіть інопланетянам. Менш відома, але одна з найкращих (суб’єктивно) серій – про битву з маленькими та великими бісами в стилі Гоголя, яка має назву “Як козаки на весіллі гуляли”.
Рожева пантера (The Pink Panther Show) 1969–1980
Дуже давній мультфільм з геніальною музикою Генрі Манчіні про флегматичного рожевого хижака, що постійно потрапляє у незручні ситуації. Слів або немає, або абсолютний мінімум, але вони і непотрібні, щоб змусити глядачів сміятись. Дуже елегантний персонаж і стильний комедійний серіал.
Читайте також: 100 найкращих мелодій кіно
Атака титанів (Shingeki no Kyojin) 2013–2023
Постапокаліптичне людство надійно сховалося за стінами від людиноподібних істот велетенського розміру, яких названо титанами. Вони м’ясоїдні і зжирають людей, навіть без потреби вгамувати голод. Поступово людство навчається битися з ними за допомогою спеціальних приладів, що допомагають досягати незахищених зон їхнього тіла. В лави армії, яка бореться з титанами, вступає юнак Ерен, який поклявся помститися титанам за смерть власної родини. Темне похмуре фентезі за однойменною японською мангою.
Король гори (King of the Hill) 1997–2010
Знайома анімація, чи не так? Десь раніше такі контури обличчя вже бачили? І чоловіків, яких переважно цікавить пиво та розмови ні про що? Майк Джадж після “Бівиса і Батхеда” створив “Короля гори”. Шоу про звичайного мешканця Техаса, який намагається і з родиною співіснувати, і виховати сина належним чином. Ситком, який миттєво полюбили і критики, і глядачі.
Том і Джеррі (Tom and Jerry) 1940–1958
Один з найвідоміших анімаційних комедійних серіалів, який розпочав свій шлях, страшно сказати, у 1940-му році. Кіт Том і миша Джеррі роблять жахливі речі як один з іншим, так і з всіма персонажами, які їм не подобаються (великий собака, інші коти та тварини, які чимось завинили). Чудова оркестрова музика у кожному мультфільмі, яка рухається разом з тваринами, підсилює враження від подій. І нереальний рівень жорстокості, як для дитячого мультфільму (все ж таки, часи були зовсім інші). Зараз такими речами займаються хіба що Happy Tree Friends.
Самурай Джек (Samurai Jack) 2001–2017
Автор “Лабораторії Декстера” і “Му та Ципи” несподівано зробив дещо з зовсім іншого жанру. Красиве бойове фентезі зі східними мотивами, у якому добро традиційно бореться зі злом. Самурай Джек є втіленням добра, який володіє чарівним мечем, за допомогою якого можна впоратись із демоном. А на боці зла могутній чарівник Аку, якого Джек ледь не вбив у минулому. Але за мить до вирішального удару Аку створив портал у майбутнє, де він править не тільки Землею, а й іншими планетами. Саме там самураю Джеку, у оновленому середовищі, де крім людей є також роботи та інопланетні істоти, і доведеться продовжити свою боротьбу зі злом. Після чотирьох сезонів на початку 2000-х вирішено було випустити п’ятий через десять років після останнього (були також плани щодо повного метру, але можливо, вони реалізуються десь у майбутньому).
Євангеліон (Neon Genesis Evangelion) 1995–1996
За загальним концептом це аніме схоже на “Атаку титанів” (точніше, це “Атака” схожа на “Євангеліон”, адже той вийшов першим) та багато інших японських проєктів: постапокаліптичне майбутнє, якісь монстри, які атакують ту частину людства, що вижила, та біомеханічні машини, за допомогою яких людство може відбитися від цих істот. Цього разу апокаліпсис спричинило падіння гігантського метеориту, істоти-монстри називаються Ангели (чи Апостоли), а машини мають назву Єванґеліон. Головними героями мультсеріалу є пілоти цих бойових машин, а на перший план, крім баталій та технічного прогресу, згодом виходять переживання персонажів та їх внутрішня боротьба з багатьма психологічними та життєвими проблемами.
Looney Tunes (1930–…)
Добре, що для цих численних серіалів від Warner Bros. є об’єднуюча назва, інакше б статтю довелось розширити приблизно до сотні проєктів під кожного кумедного персонажа. Судіть самі: Багз Банні, Даффі Дак, Порося Поркі, Таз (Тасманійський диявол), Йосеміт Сем, Кіт Сільвестр, Пташеня Твіті, Віллі Койот, Мишеня Спіді Гонзалез, Елмер Фадд, півень Фогхорн Леггорн, Road Runner та ще багато хто. І всіх озвучив єдиний та неповторний Мел Бланк – людина тисячі голосів. Іноді мультфільми розповідають про сольні пригоди персонажа, деякі з них працюють тільки в парі (як Койот і Road Runner, наприклад), а інколи це кросовер у будь-яких комбінаціях – аби було смішно. Головним героєм виглядає Багз Банні з його коронним Eh… What’s Up Doc?, але кожен може знайти собі улюбленого героя.
Аркейн: Ліга Легенд (Arcane: League of Legends) 2021
Круто, що серіал зібрав аудиторію не тільки серед прихильників гри, у всесвіті якої він, власне, існує (League of Legends), а й серед тих, хто з цією грою зовсім не знайомий. Сталося так завдяки тому, що крім фансервісу, у проєкті присутні і сюжет, і належне опрацювання персонажів, і емоційна складова, і технічна робота з деталями. Суперництво двох міст (Пілтовер і Заун, майже Вілларібо і Віллабаджо), розвиненого та занепалого, загострюється на тлі винаходу технології гекстек, за допомогою якої люди можуть користуватися магією, та надпотужного наркотика Мерехтіння. У боротьбі двох таборів навіть рідні сестри стають по різні сторони барикад…
Арчер (Archer) 2009–2023
Дуже стильний, хоча й не вражаючий рівнем анімації, анімаційний серіал для дорослих. Арчер – провідний шпигун у міжнародному агентстві у Нью-Йорку, яке колись було на топ-позиціях, але тепер перебуває у серйозній кризі. Не дивно, чому – здебільшого, саме через самозакоханого і безвідповідального головного агента Арчера, який полюбляє жінок та алкоголь, але постійно припускається критичних помилок, виправленням яких у цьому ситкомі він і його колеги здебільшого і займаються. Напрочуд одностайне схвальне відношення критиків до проєкту.
Блакитноокий самурай (Blue Eye Samurai) 2023
Свіжий серіал про жінку-самурая Мідзу, яка рухається шляхом помсти у середньовічній Японії. Походження головної героїні – європейсько-японське, що зумовлено тим, що подружня пара сценаристів також походять з різних країн, Японії та США. На озвучці багато зірок кіно, зокрема Кеннет Брана, Мая Ерскін, Кері-Хіроюкі Тагава, Бренда Сонг та Марк Дакаскос.
Первісний (Primal) 2019-2022
Ще один проєкт автора “Лабораторії Декстера”, “Му та Ципи” і “Джека Самурая”. І це знов дуже далеко від комедійних “Декстера” та “Му та Ципи”. Первісна людина і самка тиранозавра втратили свої родини у битві з іншими динозаврами. Вони переживають втрати кожен у своїй манері, але поступово об’єднують зусилля, щоб виживати у жорстокому доісторичному світі і надалі. При цьому у серіалі немає реплік (навіть імена чоловіка і тиранозавра – Спір і Фанг – тут не називають).
Ванпанчмен (One Punch Man: Wanpanman) 2015–2019
Цей супергерой є саме тим, що означає його ім’я: чоловік одного удару. Він тренувався і здобув спроможність перемагати своїх суперників за допомогою лише одного удару. Довгий час він вчиняє героїчні поступки суто для розваги, але згодом дізнається про Асоціацію Героїв, до якої і приєднується. Щоправда, заваливши письмову частину, він потрапляє у нижчий її кластер, але коли герої дізнаються про його здібності, вони перестають дивитися на нього зверхньо…
Невразливий (Invincible) 2021–…
Ще один доволі свіжий проєкт, який миттєво став чемпіоном по кількості мемів. Звичайний 17-річний школяр живе звичайним підлітковим життям за одним лише винятком: його батько є найпотужнішим супергероєм на Землі. Згодом юнак відчуває суперздібності і в собі, а тому за допомогою батька починає тренуватися, щоб стати супергероєм. Паралельно йому доводиться і подорослішати, адже проблеми він зустрічає тепер вже зовсім іншого масштабу… Дорослий серіал, на озвучці якого Стівен Ян, Сандра О, Джонатан Сіммонс, Магершала Алі, Зазі Бітц, Волтон Гоггінс, Закарі Квінто, Ґілліан Джейкобс, Кленсі Браун, Езра Міллер.
Темний кристал: Доба спротиву (The Dark Crystal: Age of Resistance) 2019
Рідкісний випадок, коли лялькова анімація настільки потужно виглядає на екрані, як суто технічно, так і з точки зору створення похмурої атмосфери фентезійного світу. Це приквел до повнометражного лялькового фільму 1982 року (втім, той був помітно світлішим за настроєм), у якому показано, як світ, де проживають три магічні раси, існування якого тримається на Кристалі Істини, починає самознищуватись через те, що одна з рас вирішила розколоти його, щоб отримати можливість висмоктувати енергію з живих істот заради власної вічної молодості. Боротьба гелфінгів та скексисів, схожих, відповідно, на ельфів та грифів, відбувається у найкращих традиціях фентезійних романів.
Cyberpunk: Edgerunners (2022)
Ще один анімаційний варіант майбутнього: тепер місто, де відбуваються події серіалу, одержиме високими технологіями, але при цьому страждає на стару добру корупцію та злочинність. Головний герой, хлопець, який втратив матір та опинився у скрутному фінансовому становищі, встановлює собі військовий імплантат, який надає йому розширені можливості власного тіла. Тепер із перспективного учня академії він перетворюється на перспективного найманця, що володіє надшвидкими рефлексами та пересувається із надзвичайною швидкістю. У банді він також, зустрічає справжнє кохання – чи є у молодих людей майбутнє у цьому жорстокому світі?
Happy Tree Friends (2000-2016)
Якщо “Південний парк” шокував рівнем розкутості чорного гумору та вибору тем для цинічного висміювання, то Happy Tree Friends шокували максимально кумедною, але й настільки ж жорстокою різаниною. Це миттєво стало віральним в тоді ще молодому інтернеті, а тому популярність мультяшних героїв, які жахливо помирають в фіналі кожного епізоду, була здобута майже відразу після виходу прем’єрних випусків.
Друпі (Droopy) 1943-…
Текс Ейвері створив найбільш меланхолійного персонажа в історії анімації, але він став і ледь не найбільш смішним. Пам’ятаєте його несамовите зізнання у тому, що він щасливий (I’m happy)? Якщо б Друпі грав у покер, його блеф не розкусив би жоден досвідчений гравець, адже жодної емоційності він не допускав, але він обрав іншу кар’єру – веселі пригоди, які доводять до сказу його ворогів та до коліків у животі глядачів цього комедійного мультсеріалу.
Підтримайте нас внеском, якщо стаття була корисною для вас.
Читайте також:
Найкращі мультфільми всіх часів
Підтримайте Україну:
- фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
- фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
- Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
- дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt
Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:
- facebook — facebook.com/goodkino
- YouTube — youtube.com/c/kinowar
- Instagram — instagram.com/kinowar.com.ua
- twitter — twitter.com/kinowar_com
- Telegram — t.me/kinowarcom