kinowar.com

6 найкращих ролей Мії Гот

Найкращі фільми Мії Гот

Міа Гот виглядає як людина, яка від народження знала, що вона буде зіркою. Кар’єру в кіно вона почала в 20 років, років п’ять перебувала в поширеному серед юних акторок статусі перспективних, але тепер, здається, сумнівів вже в нікого немає. Кожна нова робота є очікуваною, а у мейнстримному розумінні статус зірки підтверджено потраплянням в світ Марвел (“Блейд”, якщо його колись таки знімуть). Щоправда, останні пару років потрапити в Марвел стає, скоріше прокляттям і витраченим часом, але принаймні гроші і популярність все ще додаються.

Сьогодні згадаємо найцікавіші роботи британської акторки. Підтримайте нашу редакцію, ми вдячні за будь-які внески.

Ікс (X) 2022

топ фільмів Мії Гот

Насильство і порно, що може бути більш вдалою темою, якщо ви збираєтесь знімати слешер? Група ентузіастів порно-жанру, яка складається з оператора, режисера, продюсера та акторів, приїжджає на ферму у Техасі, щоб влаштувати знімальний процес. Фермою володіє літня пара, яка виглядає максимально непривабливо. Але далі стає тільки гірше: замість планомірного знімального процесу на нас очікує серія жорстоких (і часто доволі безглуздих) вбивств, які закручуються то в трилер, то в горор, то в збочений детектив.

Реакція на фільм від критиків та глядачів була одностайно схвальною, а тому на нас чекає сиквел, а до цього вийшов приквел.

 

Перл (Pearl) 2022

топ фільмів Мії Гот

Приквелом стала історія Перл, однієї з персонажів “Ікс”. Як вона зростала на фермі з батьками, що із невдоволенням сприймали її захоплення кіно та мистецтвом. Як вона намагалася втекти від цієї ізоляції та насильства над собою. Як вона виносила домінантну владу своєї матері, яка наполягала на догляді за фермою і старим паралізованим батьком. Жорсткий, але дуже стильний слешер.

 

Суспірія (Suspiria) 2018

топ фільмів Мії Гот

Цей фільм, ремейк однойменного горора від Даріо Ардженто став чимось більшим, ніж просто горором. Містична розповідь про балерину, яка прибула зі США до Берліна заради навчання у престижній балетній школі, поступово перетворюється з трилера на заплутану і сповнену символізмом історію про життя відьом в сучасному світі. Після прибуття дівчини (її грає Дакота Джонсон) відбувається серія загадкових (і жахливих) смертей. А коли ті, хто залишився живими, намагаються розібратися у тому, що коїться, жах і хаос тільки зростають.

Міа Гот грає подругу цієї балерини, яка допомагає їй знайти відповіді щодо жахливих подій, що відбуваються навколо.

 

Німфоманка (Nymphomaniac) 2013

топ фільмів Мії Гот

Якщо вам здалося, що знімання порно в слешері, події якого відбуваються в Техасі, або містичний (і частково боді-горор) – це непрості випробування для юної акторки, то просто нагадаємо, що починала вона взагалі із співпраці з Ларсом фон Трієром у фільмі “Німфоманка”. Цей фільм не є розважальним еротичним опусом, як багато хто вважає після перегляду трейлеру чи ознайомлення із синопсисом. Це важка (і дуже довга) драма людини, сексуальне тяжіння якої критичним чином впливає не тільки на її власну долю, а й на долю всіх дорогих їй людей. Шлях болі дійсно проходить через велику кількість найрізноманітнішого сексу, але це шлях саме болі, а не задоволення.

Міа грає наступницю головної героїні в напівкримінальному бізнесі, яка згодом стає її коханкою. І хоча це відбувається вже у другій частині фільму, далі ще чимало цікавих і болючих подій.

Читайте також: Топ стрічок, замішаних на сексі

 

На висоті (High Life) 2018

топ фільмів Мії Гот

Але якщо у вас склалося враження, що Міа – акторка, яка бере участь тільки в горорах і стрічках, замішаних на сексі, то це враження також хибне. Науково-фантастичний фільм режисерки Клер Дені розповідає про подорож дослідницької космічної станції навколо чорної діри. Екіпаж корабля проводить експерименти з потенційно можливого відбору енергії у чорної діри, рухаючись по її орбіті.

Інша річ, що цей фільм також не є надто позитивним чи оптимістичним. Екіпаж станції – злочинці, яким проведення цих експериментів призначили як покарання, адже радіація шкідлива для організму. Навіть якщо енергія буде здобута, це не врятує цих людей, адже їх перебування на орбіті буде занадто довгим. Навіть намагання створити дітей за допомогою штучного запліднення зазнають поразки спроба за спробою…

У головних ролях Роберт Паттінсон та Жюльєт Бінош.

 

Емма (Emma) 2020

топ фільмів Мії Гот

Нарешті кіно не про смерть, насильство та депресію. Чергова екранізація Джейн Остін вийшла напрочуд вдалою. У Англії 19-го століття юна дама самовпевнено вважає, що може направляти любовні історії своїх подруг у найбільш ефективне русло і знаходити їм пару, яка довічно буде поруч. Втім, щось, як завжди, йде не за планом, а тому доводиться швидко вигадувати щось нове. У головній ролі Аня Тейлор-Джой, а Міа Гот грає її скромну подругу.

Підтримайте нашу редакцію внеском.

Читайте також:

Найкращі ролі Кері Малліган

Найкращі ролі Гелен Міррен

Найкращі ролі Діане Крюгер

Найкращі ролі Меріл Стріп

Найкращі ролі Кейт Бланшетт

Найкращі ролі Леа Сейду

Найкращі ролі Тільди Свінтон

Найкращі ролі Руні Мари

Найкращі ролі Скарлетт Йоганссон

Найкращі ролі Марго Роббі

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі