kinowar.com

На Каннському фестивалі можуть показати «Фуріосу» і довгобуд Копполи

Офіційно програму Каннського кінофестивалю 2024 ще не оприлюднили, але журнал Variety пише, що можна чекати на прем’єру «Фуріоси» Джорджа Міллера і «Мегалополіса» Френсіса Форда Копполи.

Нагадаємо, що «Фуріоса» – це приквел і водночас спін-оф фільму «Шалений Макс: Дорога гніву». Молоду версію героїні Шарліз Терон грає Аня Тейлор-Джой, яка дівчам разом із матір’ю потрапляє до полону Несмертела Джо.

«Мегалополіс» – епічний довгобуд, задуманий Копполою дуже давно. Це наукова фантастика, дія якої відбувається в майбутньому (але з відсилками до античного Риму) навколо геніального архітектора, котрий жадає перебудувати Нью-Йорк таким чином, аби той став грандіозною столицею всього світу… В ролях задіяні Адам Драйвер, Мішель Пфайффер, Дастін Гоффман, Кейт Бланшетт, Джессіка Ленг та інші.

Також на набережній Круазет можуть показати музичну мелодраму Жака Одіара «Емілія Перес» за участю Зої Салдани і Селени Гомес, нову роботу Паоло Соррентіно з Ґері Олдманом у головній ролі, «Саван» Девіда Кроненберга, стрічку «Лимонов, балада про Едічку» Кирила Серебреннікова, а також «Учня» Алі Аббасі про Дональда Трампа.

77-й Каннський фестиваль пройде з 14 по 25 травня.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.