kinowar.com

Найприбутковішою кіностудією 2023 стала… не Disney

 04.01.2024  Новини

За результатами 2023 року студія Disney втратила статус найприбутковішої голлівудської студії. Вперше від 2016-го лідерство дісталося іншій кінокомпанії.

А саме студії Universal. Шалений успіх у прокаті біографічної драми «Оппенгеймер», анімації «Брати Супер Маріо в кіно» і горору «M3GAN» зробив Universal найприбутковішою голлівудською студією 2023. Усього за рік вона випустила 24 фільми, котрі сумарно заробили 4,9 млрд доларів.

Disney за 2023 рік випустила 17 фільмів. І вперше її проєкти не потрапили у трійку найбільших прокатних гітів, де опинилися «Барбі» від Warner ($1,4 млрд) та вже згадані фільми Universal «Брати Супер Маріо в кіно» ($1,3 млрд) і «Оппенгеймер» ($950 млн).

Також уперше від 2014 року (не рахуючи пандемічні 2020 і 2021) жоден із фільмів Disney не зміг стати мільярдером, тобто зібрати у прокаті 1 млрд доларів. Її єдиним тріумфом можна вважати «Вартових галактики 3», проте решта марвелівських блокбастерів («Людина-мураха та Оса: Квантоманія» і «Марвели») обійшлися дорого, а заробили натомість мало.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.