kinowar.com

Серіал «Останні з нас» може отримати кілька спін-офів

 28.08.2023  Новини

Видання TheWrap пише, що автор постапокаліптичного зомбі-серіалу «Останні з нас» Крейг Мазін вже роздумує над майбутніми спін-офами шоу, котрих може бути одразу декілька.

Нагадаємо, «Останні з нас» – екранізація однойменної відеогри The Last of Us. За сюжетом, який відбувається у декораціях постапокаліптичної Америки, після того як майже все людство обернула на зомбі грибкова паразитарна інфекція, контрабандист Джоел (Педро Паскаль) береться захищати дівчинку-підлітка Еллі (акторка «Гри престолів» Белла Рамзі), в котрої є унікальний імунітет до зарази і котра має стати єдиною надією людства на порятунок і відродження.

За словами Мазіна (нагадаємо, він же був сценаристом титулованого міні-серіалу «Чорнобиль»), він ще не обговорював потенційні спін-офи з керівництвом стрім-сервісу Max (колишній HBO Max), проте охоче попрацював би над відгалуженнями основної лінії і розповів би історії інших персонажів. І зважаючи на те, що «Останні з нас» стали гітом і серед глядачів, і серед критиків, боси точно не будуть проти розширення цього всесвіту.

Наразі Мазін працює над другим сезоном основного сюжету, в якому повернуться Паскаль і Рамзі, і точно не знає, скільки всього буде сезонів, але розраховує на чотири.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.