kinowar.com

Стрічка «Великий утікач» з оскароносним Майклом Кейном вийде в кіно в жовтні

 27.09.2023  Новини

Це остання робота зірки фільмів «Інтерстеллар», «Початок» і трилогії «Темний лицар» перед виходом на пенсію.

19 жовтня в українських кінотеатрах вийде картина «Великий утікач». Головну роль виконав двократний лауреат Премії «Оскар», володар трьох «Золотих глобусів» і двох Премій BAFTA Майкл Кейн. «Великий утікач» — останній фільм знаменитого актора перед виходом на пенсію: 90-річний Кейн підтвердив у нещодавньому інтерв’ю The Telegraf, що завершив кар’єру.

Заснований на реальних подіях фільм розповідає історію Бернарда Джордана — 89-річного британського ветерана Другої світової війни. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

останній фільм Майкла Кейна

Окрім Майкла Кейна в картині також зіграла Ґленда Джексон — одна з небагатьох володарок так званої «потрійної корони акторської майстерності» — тобто трьох найвищих нагород в американських кіно, телебаченні й театрі — «Оскар», «Еммі» й «Тоні» (у випадку Джексон це два «Оскари», дві «Еммі» та одна «Тоні»). «Великий утікач» став для Ґленди Джексон фінальною появою на екрані. Вона померла в червні 2023 року, через дев’ять місяців після завершення фільмування.

Режисер фільму — Олівер Паркер, відомий своїм широким доробком британських комедій. Серед них — співпраця з Ровеном Аткінсоном, знаним за роллю Містера Біна, у фільмі «Агент Джоні Інгліш: Перезапуск». Також режисер стрічок «Доріан Ґрей», дилогії «Повсталий з пекла» та номінант Премії BAFTA за Найкращий сценарій («Ідеальний чоловік»).

Виконавчими продюсерами картини стали Кемерон Маккрекер («Мільйонер із нетрів») та Єва Єйтс («Після сонця»).

Музику для фільму написав Крейґ Армстронґ — володар двох Премій BAFTA й однієї «Ґреммі», відомий роботою над стрічками «Мулен Руж» та «Ромео + Джульєтта».

Читайте також:

Найкращі фільми Майкла Кейна

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі