kinowar.com

Віллема Дефо не впізнати у новому сюрреалістичному жахітті від режисера «Лобстера»

 01.08.2023  Новини

Режисер Йоргос Лантімос («Лобстер», «Убивство священного оленя») збирається знову шокувати глядачів.

Стрічка «Бідні-нещасні» (або «Бідолахи») – стімпанкова іронічна екранізація однойменного постмодерністського роману британського письменника Аласдера Грея, свіжий авторський погляд на класичну історію доктора Франкенштейна та його чудовиська від титулованого грецького постановника. За сюжетом ексцентричний учений-винахідник доктор Годвін Бакстер (невпізнаваний Віллем Дефо) воскресає з мертвих жінку (Емма Стоун, яку Лантімос вже знімав раніше у «Фаворитці»), вклавши в її голову мозок дитини, і називає її Беллою Бакстер. Дівчина народжується наново і наново пізнає світ. Та зрештою тікає від доктора, подорожує по континентах і починає вимагати рівності та свободи.

В інтерв’ю журналу Empire Дефо розповів, що робота на знімальному майданчику «Бідних-нещасних» була геть не схожою на будь-які інші зйомки, і стосунки між акторами так само були дуже особливими. Актор називає гру у цьому фільмі «експериментальною» та «досить ризикованою». І водночас додає, що режисер на стадії підготовки зробив так, аби актори йшли на ризик «вільними і розкутими». «Це зовсім не нормальний фільм», – зазначає Дефо.

Прокат «Бідних-нещасних» мав стартувати восени, одразу після міжнародної прем’єри на Венеційському кінофестивалі. Але через страйк акторів і відповідно неможливість зірок брати участь у промо-кампанії реліз наразі перенесено на січень 2024.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.