kinowar.com

Тизер-трейлер «Думками навиворіт 2» від Disney та Pixar став найуспішнішим запуском анімаційного трейлера в історії Disney

У четвер Disney та Pixar представили тизер-трейлер довгоочікуваного мультфільму «Думками навиворіт 2». Перший погляд на сиквел популярної стрічки 2015 року став найуспішнішим запуском анімаційного трейлера в історії Disney.

Відео, яке повертає глядачів у свідомість підлітки Райлі, коли її емоції намагаються встигнути за новими почуттями, зібрало 157 мільйонів переглядів за 24 години. Попереднім рекордсменом була стрічка «Крижане серце 2» 2019 року. Мультфільм став особливо популярним у TikTok, зібравши 78 мільйонів переглядів на цій соціальній платформі за добу.

Однією з причин такої популярності «Думками навиворіт 2» стала поява нової емоції – Тривожності. Знервована, але мила оранжева емоція приєднається до Радості, Печалі, Гніву, Страху та Відрази.

Анімаційний фільм «Думками навиворіт 2» від Disney та Pixar виходить в український кінотеатральний прокат 13 червня 2024 року.

Читайте також:

Найкращі мультфільми всіх часів

Підтримайте Україну:

Коментарі