kinowar.com

5 найкращих ролей Дженни Ортеги

Найкращі фільми Дженни Ортеги

Дженна Ортега, незважаючи на дуже юний вік, вже встигла з’явитись у близько 20 фільмів та 15 серіалів. Звісно, більша частина перших робіт – це невеликі, або навіть епізодичні ролі. Але з часом все це склалося у помітне портфоліо, найкращі зразки якого ми і пропонуємо згадати сьогодні.

Підтримайте нашу редакцію внеском

Крик (Scream) 2022

топ фільми Дженна Ортега

Після “Кошмару на вулиці В’язів” Вес Крейвен створив ще одну культову горор-франшизу – “Крик”. Майстер зняв чотири фільми серії, залишивши продовження молодим послідовникам. На жаль, режисер пішов від нас у 2015 році, але створений ним всесвіт знов живе. П’ята частина отримала назву “Крик” (так, як і перша частина, але ж вона вийшла аж в 1996 році; та навіть четверта частина побачила світ у 2011 році, більше десяти років тому). У ній знов знялися Нів Кемпбелл, Кортні Кокс і Девід Аркетт, але крім ветеранів франшизи глядачі побачили і нові обличчя. Серед них і Дженну Ортегу.

 

Крик 6 (Scream VI) 2023

топ фільми Дженна Ортега

У шостій частині Нів Кемпбелл вже не було, а от Дженна Ортега залишилась. Кемпбелл відмовилась від участі через низький гонорар та неналежний рівень поваги до однієї з головних зірок франшизи. Здавалося б, молоді обличчя із 5-ї і 6-ї частин (Дженна Ортега, Мелісса Баррера, Мейсон Гудінг, Джасмін Савой Браун, Гейден Панеттьєр) поступово витіснять ветеранів, але не так сталося, як гадалося. Скандали навколо акторів (зокрема через антисемітські дописи), конфлікт розкладів різних проєктів для Ортеги, а потім і відмова режисера від продовження співпраці залишили проєкт без облич, рук і ледь не мозку.

Втім, за іронією долі, тепер в проєкт може повернутися Нів Кемпбелл. Шляхи Господні несповідимі, особливо якщо ми говоримо про бога кіно.

Читайте також: Найкращі трилери всіх часів

 

Наслідки (The Fallout) 2021

топ фільми Дженна Ортега

Шкільна комедія про перші стосунки? Якщо хтось думав, що Ортега знімається виключно у розважальному кіно, він жорстоко помилявся. Дуже драматична стрічка про те, як старшокласниця переживає наслідки стрілянини у школі. Постріли застали її і подругу у шкільному туалеті, де вони і переховувались, поки небезпека не минула. А далі – суцільне пекло. Депресія, віддалення від родини, незмога заставити себе зайти до шкільного туалету, конфлікти з друзями, намагання знайти вирішення у наркотиках та першому сексі та довгий шлях до відновлення. Дебютна робота режисерки і сценаристки Меган Парк і дуже доросле виконання від Ортеги.

 

Ікс (X) 2022

топ фільми Дженна Ортега

З такою концентрацією слешерів в її кар’єрі, чи зможе Дженна претендувати з часом на звання королеви цього жанру? Це, звісно, жарт, але у віці двадцяти років у акторки вже три горори (все ж відчувається, що цей жанр дуже популярний в США). “Ікс” започаткував нову франшизу (пізніше вийшов приквел “Перл”, а попереду ще сиквел “Максін”). Її обличчям стала інша юна акторка – Міа Гот, але і Дженну запам’ятали у історії про дикі знімання порно на звичайній фермі у Техасі, які перетворилися на справжню криваву баню…

Читайте також: Найкращі ролі Мії Гот

 

Венздей (Wednesday) 2022–…

топ фільми Дженна Ортега

Завдяки цьому серіалу про Дженну Ортегу дізнався цілий світ. Навіть ті, хто не дивився саме шоу, бачив її танець та запам’ятав образ нової Венздей Аддамс. Колись цю роль грала Крістіна Річчі, а тепер естафету передано молодій зміні (із різницею у тому, що тепер саме Венздей є центральним персонажем у шоу). Перший сезон продюсував і частково ставив сам Тім Бертон, хоча скарг на надто мейнстримну та розважальну атмосферу все одно було чимало. Втім, хіба це не доля всіх популярних проєктів?

Після надуспішного першого сезону було підтверджено другий.

 

Ти (You) 2018–2024

топ фільми Дженна Ортега

Але до “Венздей” Ортега встигла стати частиною ще одного дуже популярного серіалу про чарівного маніяка. Спочатку він здається чудовим хлопцем, мрією для романтичних стосунків. Але по ходу цих стосунків він стає одержимим контролем та переслідуванням, що згодом може привести до небажаних наслідків. Дженна з’являється у другому сезоні і грає підлітка, чия старша сестра здає квартиру головному герою і навіть має з ним короткі романтичні стосунки.

Читайте також:

Найкращі ролі Мії Гот

Найкращі ролі Кері Малліган

Найкращі ролі Гелен Міррен

Найкращі ролі Діане Крюгер

Найкращі ролі Меріл Стріп

Найкращі ролі Кейт Бланшетт

Найкращі ролі Леа Сейду

Найкращі ролі Тільди Свінтон

Найкращі ролі Руні Мари

Найкращі ролі Скарлетт Йоганссон

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі